Lista aktualności Lista aktualności

Powrót

BIEG NA ORIENTACJĘ "ŁĄCZĄ NAS DRZEWA"

BIEG NA ORIENTACJĘ "ŁĄCZĄ NAS DRZEWA"

Jeśli uprawiasz biegi na orientację, nie będziemy namawiać - tak atrakcyjny teren na pewno Cię przyciągnie. Jeśli jeszcze tego nie robiłeś, spróbuj a na pewno Ci się spodoba.

BIEG NA ORIENTACJĘ

ŁĄCZĄ NAS DRZEWA

sobota 24.04.2021 godz. 9:00 – 15:00

 

Punkt startowy będzie na Polu Namiotowym Swoboda przy miejscu popasowym Szlaku Konnego. Punkty kontrolne w trójkącie pomiędzy jez. Studzieniczne, śluzą Swoboda i Sajenkiem - najodleglejszy 2500 m w linii prostej od startu. Limit czasu określono na 2 godziny.

Na starcie otrzymasz mapę z zaznaczonymi punktami, busolę, numer startowy i ewentualnie krótki instruktarz. Godzinę twojego startu poznasz rejestrując się na stronie:

https://elektronicznezapisy.pl/event/5613/signup.html

Będzie się ona mieściła w przedziale czasowym pomiędzy 9:00 a 13:00. Dzięki takiemu rozwiązaniu, oraz poprzez fakt, że do punktu kontrolnego każdy zawodnik może zmierzać inną drogą zapewnimy Ci możliwość pełnej izolacji.

Nie obawiaj się, że zabłądzisz w lesie. Nad tym abyś bezpiecznie powrócił do domu czuwać będzie Służba Leśna Nadleśnictwa Augustów, która wezwana telefonicznie odszuka Cię niezawodnie.

Jeśli z kondycją po zimie marnie, to rozważ możliwości taktyczne jakie daje ta konkurencja – można przecież świadomie zrezygnować z najodleglejszych punktów kontrolnych lub odszukać tylko te najwyżej punktowane a wynikający stąd dystans pokonać lekkim truchtem lub marszem.

Naszym partnerem w organizacji imprezy jest wypróbowane przy wielu wspólnych inicjatywach Stowarzyszenie Woda Las z Płaskiej. Również na ich stronach znajdziesz dużo informacji, a pod telefonem 691 281 708 dopytasz o wszelkie szczegóły regulaminowe i organizacyjne.

Zapewniamy Cię, że niezależnie od osiągniętego wyniku sportowego odniesiesz niezapomniane wrażenia, których na pewno dostarczy puszczańska przyroda. Wykorzystaj na pobyt w lesie ten szczególny czas jej wiosennego przebudzenia. Pamiątki stricte materialne też będą – pamiątkowy medal dla każdego i nie tylko.

PS. Co prawda za pogodę w kwietniu ręczyć nie możemy, ale zapewniamy, że komarów jeszcze nie będzie.