Asset Publisher Asset Publisher

Zurück

Turniej piłki siatkowej o puchar Komendanta PSG w Augustowie

Turniej piłki siatkowej o puchar Komendanta PSG w Augustowie

Spotkanie zorganizowano z okazji 10 lecia powstania Placówki Straży Granicznej w Augustowie.

26 kwietnia 2019 r. na hali sportowej przy Szkole Podstawowej  nr 4 w Augustowie drużyna leśników z RDLP Białystok stała do rozgrywek z drużynami innych służb mundurowych w turnieju piłki siatkowej o puchar komendanta PSG w Augustowie. 

Oprócz drużyny leśników , w zawodach wzięli udział przedstawiciele takich jednostek jak:

- Placówki Straży Granicznej w Augustowie, Kuźnicy, Lipsku, Płaskiej, Sejnach, Rutce-Tartak,

- Komenda Powiatowa Policji w Augustowie

- Komenda Powiatowa Straży Pożarnej w Augustowie.

Pierwszy mecz rozpoczął się o godzinie 9 a całe spotkanie zakończyło się około godziny 16. Wszystkim uczestnikom zapewniono opiekę medyczną - na szczęście cały turniej upłynął bez poważnych kontuzji. Przez cały turniej trwały zacięte mecze stojące na wysokim poziomie sportowym. Żadna z drużyn pomimo zmęczenia spowodowanego całodziennymi rozgrywkami nie ustępowała i nie oddawała łatwo zwycięstwa. Bardzo się cieszymy bo to nasza drużyna wygrała rozgrywki- leśnicy stanęli na najwyższym miejscu na podium.

Po  zakończeniu rozgrywek i wręczeniu wyróżnień wszyscy uczestnicy wzięli udział w spotkaniu integracyjnym połączonym z poczęstunkiem.

Dziękujemy gospodarzom turnieju za zaproszenie do uczestnictwa, sportową walkę do ostatniego gwizdka i miłą i koleżeńską atmosferę.